عضویت / ورود

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54

زیباترین میوه فروشی دنیا

میوه یکی از اقلام ضروری برای سلامتی انسان ها می باشد از این رو نمی توان آن را نادیده گرفت

. برای خرید میوه همیشه به میوه فروشی ها مراجعه می کنیم که در سراسر دنیا معمولا به یک شکل هستند. یه طور طبیعی میوه فروشی ها مغازه هایی نه چندان زیبا و لوکس اند که هر میوه ای در گوشه ای ریخته شده است.

میوه فروشی "سمبیکیا" در ژاپن متفاوت ترین مغازه ای است که می توان در دنیا دید زیرا در این مغازه میوه ها به مانند طلا خرید و فروش می شوند و مغازه آن حتی از جواهر فروشی ها نیز زیباتر و مدرن تر است. تنها تفاوت این مغازه با جواهر فروشی این است که به جای الماس و یاقوت، سیب و هندوانه به فروش می رسد.

این میوه فروشی در حالی که فضایی خاص دارد، قیمت های عجیبی نیز برای میوه هایش گذاشته است. در ژاپن آدابی وجود دارد که مردم گاهی میوه به هم کادو می دهند اما نه هر میوه ساده ای بلکه میوه های خاص و نایاب و این دقیقا همان چیزی است که در "سمبیکیا" فروخته می شود.

آن ها میوه هایی مانند سیب یا هندوانه و طالبی را در شرایط خاصی پرورش می دهند. این میوه ها معمولا زیبا، بدون لکه و در اندازه های مختلف برای فروش موجود هستند. با توجه به خاص بودن این میوه ها قیمت های بالایی دارند برای مثال یک طالبی متوسط نزدیک به 160 دلار قیمت دارد در حالی که قیمت آن نزدیک به 2 دلار است.

این مغازه کار خودش را در سال 1834 شروع کرده است و تا سال ها تنها میوه های ارزان قیمت داشت اما بعدها با تغییر پیدا کردن مدیریت آن از مغازه ای برای فقرا به یک میوه فروشی لوکس برای اشراف تبدیل شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

1

  • پیوند نظر سالم محبی
    سالم محبی پنج شنبه, 27 تیر 1392 09:29

    خیلی کار جالبیه. اینکه مثلا هندونه تو اندازه سیب داشته باشیم .
    البته میوه ها افریده خدا هستند با شکلی که باید باشند.
    اما خب یه جور خلاقیته دیگه . خلاقیت هم از آن خداست که به انسان داده شده .

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این وب سایت برای Can Do New محفوظ است.