عضویت / ورود

خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمیتوان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 54

فقط ۲۴ ساعت وقت دارید تا کتاب را تمام کنید

جیمز پترسون یک نویسنده ی ۶۷ ساله و اهل ایالات متحده آمریکاست. او در انتشار کتاب جدیدش دست به ابتکاری جالب و هیجان انگیز زده است.

پس از خرید کتابش و گشودن آن, ۲۴ ساعت وقت دارید تا کتاب را تمام کنید. زمانی که تایمر به صفر برسد کتاب خود به خود منفجر خواهد شد.


این کتاب به دو صورت الکترونیکی و کتاب واقعی ( فیزیکی ) ارائه می شود و فرق های بسیاری با هم دارند. در صورتی که نمی خواهید هزینه ی زیادی برای این تجربه ی هیجان انگیز کنید می توانید نسخه ی الکترونیکی کتاب را از سایت رسمی جیمز گرفته ( در اینجا ) و بر روی تبلت خودتان شروع به خواندن کنید. از لحظه ای که فایل کتاب را باز می کنید ۲۴ ساعت وقت دارید تا آن را تمام کنید, در غیر این صورت کتاب به صورت اتوماتیک از تبلت شما پاک خواهد شد. از دیگر امکاناتی که در اختیار شما قرار می گیرد رصد کردن سایر خواننده ها و مدت زمان باقی مانده برایشان به صورت آنلاین است. از نمونه ی الکترونیکی این کتاب فقط ۱۰۰۰ نسخه برای خواندن وجود خواهد داشت .


در نسخه ی فیزیکی کتاب که دلیل اصلی این سرو صداها هم محسوب می شود شما با یک انفجار واقعی روبرو هستید. برای بدست آوردن کتاب باید هزینه ی بالایی را بپردازید. قیمت کتاب ۳۰۰٫۰۰۰ دلار است که به همراه کتاب یک بلیط مسافرتی با تمام امکانات و ۱۴ قیراط طلا و ۵ شب شام با نویسنده کتاب هم به خریدار ارائه خواهد شد. تایمری که بر روی کتاب نصب شده اصلی ترین دلیل انتقال استرس و هیجان به خواننده محسوب می شود زیرا ظاهر آن و کارکردش دقیقا مشابه تایمرهایی بوده که در بمب گذاری ها استفاده می شود. پس از به صفر رسیدن تایمر, کتاب با یک انفجار کوچک(البته نکات ایمنی زیادی در آن رعایت شده) نابود خواهد شد. باید به این نکته هم اشاره کنیم که در صورت نیاز به خریدار کتاب یک کد داده خواهد شد تا از انفجار خودکار جلوگیری کند.

3


جیمز پترسون در مورد کتابش گفت :

” با این کار قصد داشتم مردم را بیشتر از گذشته به کتابخوانی دعوت کنم. افرادی که این کتاب را شروع کنند باید یک روز کامل را کتاب بخوانند تا به داستان کامل پی ببرند ”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب این وب سایت برای Can Do New محفوظ است.